BES – Hayat Sigortaları

Bireysel Emeklilik Sistemi diğer adıyla BES, size uzun vadede tasarruf etmenin kapısını aralıyor. Katkı payı ile toplanan tasarruflar, size dilerseniz toplu olarak dilerseniz maaş ödemesi şeklinde geri dönüyor. Bireysel Emeklilik Sistemi’nde yaptığınız tasarruflar için %25 oranında devlet katkısı kazanıyorsunuz. Gelir durumunuza göre otomatik belirlenen katkı payı tutarınızı dilediğinizde artırabiliyor, düzenli yapılan ödemeler dışında ek katkı payı ödemeleri ile emeklilik planınızı bütçenize göre düzenleyebiliyorsunuz. Bu planı yılda 4 defa fon dağılımınızı ise yılda 6 defa değiştirme hakkına sahipsiniz. Katkı paylarınızı, aylık, 3 aylık ya da 6 aylık ödeyebiliyorsunuz.

Hayat Sigortası ise; tamamen bireylerin tercihi ile oluşturulan sigortalar kapsamındadır. Hayatınız boyunca beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yaşamınızı etkileyecek rizikolara ve kötü sürprizlere karşı hazırlıklı olmak isteyenler için Hayat Sigortası doğru bir tercihtir. Siz de Hayat Sigortası kapsamında yaşam standartlarınızı geleceğe taşıyabilir, ailenizi olumsuz durumlara karşı koruyabilirsiniz.

Daha rahat bir emeklilik için BES ve hayatınızı güvence altına almak için Hayat Sigortası poliçelerinizi Öz Genç Sigorta aracılığıyla zahmetsizce yaptırabilir. Danışmanlık hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım.
Biz Sizi Arayalım.


Biz Sizi Arayalım.

Biz Sizi Arayalım.

Destek Talebi Oluşturun


Teklif Mi Almak İstiyorsunuz?