Mühendislik Sigortaları

Makine kırılmaları, montaj sırasında oluşan hasarlar, iş yerinizdeki elektronik cihazlarınızın bozulması ya da inşaat alanında yaşanabilecek her türlü mali sorumluluğu yalnızca Mühendislik Sigortaları üstlenir ve telafi eder.

İş yeri ve ofisinizdeki tüm elektronik cihazlarınızı Elektronik Cihaz Sigortası ile teminat altına alabilirsiniz. Elektronik cihazlarınızın aniden arızalanması durumunda ya da yer değiştirirken ve temizlenme esnasında yaşanabilecek herhangi bir hasarın tüm tamirat masrafları ve ikame hakkı bu sigorta kapsamında güvenceye alınır.

İşletmenizde kullandığınız makinelerin montajı sırasında herhangi bir arıza ile karşılaşabilirsiniz. Montaj faaliyetleriniz süresince makinelerinizde, ani bir hasar gerçekleşebilir. Montaj All Risk Sigortası tüm bu maddi kayıplarınızı karşılar. Beklenmedik nedenlerle makineleriniz özelinde karşılaşabileceğiniz tüm hasarlarınızı güvenceye alır.

İş yerlerinizde bulunan tüm makine ya da tesisleriniz deneme süresinden sonraki evrede bir anda arızalanabilir. İş yeri taşınmalarında, temizlik esnasında ya da her türlü sebepten çalışamaz duruma gelebilir. Bu gibi aksiliklerde yaşayabileceğiniz tüm mali kayıplarınızı Makine Kırılması Sigortası ile güvence altına alabilirsiniz.

Tüm inşaat projelerinizi İnşaat All Risk Sigorta kapsamında güvence altına alabilirsiniz. Bu sigorta poliçesi, inşaat projenizde, sürecin başlangıcından sonuna uğrayabileceğiniz maddi kayıplarınızı karşılar. Sizin için beklenmedik; masrafların önünü keser.

Biz Sizi Arayalım.
Biz Sizi Arayalım.


Biz Sizi Arayalım.

Biz Sizi Arayalım.

Destek Talebi Oluşturun


Teklif Mi Almak İstiyorsunuz?