Hakkımızda

20 Yılı Aşkın Süredir Hep Yanınızdayız

Öz Genç Sigorta olarak, 1996 yılından bugüne profesyonel çözümlerle daima yanınızdayız. Alanında uzman ekibimiz ile ihtiyacınız olan tüm sigorta ve danışmanlık işlemlerini kesintisiz hizmet anlayışı ile sunmayı ilke edindik.

Uluslararası Standartlara Sahibiz

Endüstriyel ve Kurumsal riskleriniz için sigorta çözümlerimizi yurt içi ve yurt dışı piyasalardan en geniş ve en iyi şartlarla sunmaktayız.

Güvenilir Bir Partneriz

Güvenirlilik esasıyla hareket ederek, titizlikle detaylandırdığımız sigorta faaliyetlerinizde hedefimiz, risklerinizi minimuma indirmek!

Deneyimli & Uzman Bir Ekiple İlerliyoruz

Kurucularımız Tezcan Şenher ve Murat Keskin önderliğinde, eğitimlerle kendini sigortacılık konusunda sürekli geliştiren profesyonel kadromuz ile hayatı kesintisiz ve risksiz yaşayabilmeniz için buradayız.

Sizinle Birlikte Yenileniyor &Biz Oluyoruz!

Dünya değişirken biz de değişiyor, teknolojik altyapımızı çağdaş hizmet sunabilmek için daima güncelliyoruz. Sigorta sektöründeki yetkinliğimiz ve tecrübemizi yeni nesil algoritma sistemleri ile birleştiriyor; sizin için en özel teklifleri alıyoruz.

Vizyonumuz

Uluslararası standartlarda, sigorta sektörüne imza atmak. Yenilikçi çözümlerle geleceği şekillendirirken, yaratıcı fikirlerle sektöre liderlik etmek.

Misyonumuz

Etik sigorta kavramının altını çizerek ülkemizde sigorta bilincinin yaygınlaşmasını sağlamak.

Hedeflerimiz

Uluslararası hizmet kalitesi ile kişi ve kurumlara “butik” hizmet sunarken daha fazla kişiye ulaşarak daha fazla kişinin “mutlu” olmasını sağlamak.

Değerlerimiz;

-Şeffaflık
-Dürüstlük
-Güvenirlik
-Deneyim
-Uzmanlık
-Mutlu Müşteriler
-Uluslararası Yetkinlik
-Kesintisiz Hizmet
-Gelişmiş Teknoloji Kullanımı

Biz Sizi Arayalım.
Biz Sizi Arayalım.


Biz Sizi Arayalım.

Biz Sizi Arayalım.

Destek Talebi Oluşturun


Teklif Mi Almak İstiyorsunuz?